top of page
ActiveImaging.jpg

Active Imaging™ 3-in-1 Sonaras

Puikus atrasti žuvų buriavimosi vietas, kaip: akmenų krūvos, medžių rastai, piktžolės ar duobės. „Active Imaging ™ 3-in-1“ su „Lowrance CHIRP“, „SideScan“ ir „DownScan“ užtikrina puikų aiškumą, geriausią taikinių atskyrimą ir didžiausios rezoliucijos žuvų vaizdus toliau nei, bet kokia kita stuktūros vaizdavimo technologija.

 StructureScan™ Sonaras

Naudodami „StructureScan® 3D“ keitiklį su „SideScan“ ir „DownScan“, gaukite realų, trimatį žuvų vaizdą, struktūrą ir dugno kontūrą, kad būtų lengviau sužinoti, kur yra žuvys ir struktūra jūsų valties atžvilgiu.

Lowrance StructureScan.jpg

 TotalScan™

„Viskas viename“ keitiklis „TotalScan ™“ atitinka plačiajuosčio ryšio ir CHIRP sonarus su „StructureScan HD“ ir „DownScan Imaging ™“ technologijomis, leidžiančiais nukreipti žuvis ir ieškoti žuvų laikymo struktūros naudojant tą patį keitiklį.

Lowrance TotalScan 2.png
LowranceXsonic_edited.png

  XSONIC™

Gaukite daugiau aprėpties savo valtyje naudodami unikalius „Airmar“ plačiašvytžius, aukšto dažnio „Chirp“ paruoštus jutiklius. Nuolat plati šviesa užtikrina dvigubą aprėptį ir puikius žuvų lankus ekrane, lygintinant su daugeliu aukšto dažnio, siauros šviesos jutiklių.

S2009/S2016

„Simrad® S2009“ ir „S2016 Fishfinder“ sistemos su „Simrad CHIRP“ technologija. Šios „atskiros“ Fishfinder sistemos skirtos naudoti kaip specialūs ekranai arba kartu su Simrad navigacijos tinklu. Suderinamas su daugybe sonarų parinkčių ir siūlo lanksčius dažnių pasirinkimus, reguliuojamą ping greitį, puikų įsiskverbimą į gylį ir vertikalaus svyravimo reguliavimą. Simrad S2009 ir S2016 yra sukurti taip, kad atitiktų sudėtingą žvejybos laivų darbo aplinką su tvirtais laikikliais ir įleidžiamais vandeniui nepralaidžiais įrengimo variantais, atitinkančiais IPX7 atsparumą vandeniui iš visų pusių.

1_edited.png
bottom of page