top of page
ActiveImaging.jpg

Active Imaging™ 3-in-1 Sonaras

Puikus atrasti žuvų buriavimosi vietas, kaip: akmenų krūvos, medžių rastai, piktžolės ar duobės. „Active Imaging ™ 3-in-1“ su „Lowrance CHIRP“, „SideScan“ ir „DownScan“ užtikrina puikų aiškumą, geriausią taikinių atskyrimą ir didžiausios rezoliucijos žuvų vaizdus toliau nei, bet kokia kita stuktūros vaizdavimo technologija.

ActiveTarget 2™ Live Sonaras

Žiūrėkite didelės rezoliucijos vaizdus apie žuvis, plaukiančias aplink struktūras ir reaguojančias į jūsų masalą naudodami naują „ActiveTarget ™ Live Sonar“. „ActiveTarget Live Sonar“ su vaizdu į priekį, žemyn arba žvalgymu gali nuskaityti žuvų vietas ir lengvai sekti jų judesius. Pažiūrėkite, kaip žuvys prisitaiko prie struktūros ir reaguoja į masalą, kad galėtumėte tinkamai sureguliuoti, kad jos smogtų. 

ActiveTarget_edited.png
Lowrance Sonar Blue 2_edited.png

Lowrance BLUE Sonaras/Priedai

Sonarai už prieinamą kainą su mėlyna jungtimi vandens gyliui ir temperatūrai nustatyti.

 StructureScan™ Sonaras

Naudodami „StructureScan® 3D“ keitiklį su „SideScan“ ir „DownScan“, gaukite realų, trimatį žuvų vaizdą, struktūrą ir dugno kontūrą, kad būtų lengviau sužinoti, kur yra žuvys ir struktūra jūsų valties atžvilgiu.

Lowrance StructureScan.jpg
Lowrance Sonar HDI_edited.png

 Lowrance HDI™

Lowrance HDI sonaras su juoda jungtimi, naudojantis ,,DownScan Imaging" skirtas parodyti geriausos kokybės vaizdus po Jūsų laivu.

 Lowrance TotalScan™

„Viskas viename“ keitiklis „TotalScan ™“ atitinka plačiajuosčio ryšio ir CHIRP sonarus su „StructureScan HD“ ir „DownScan Imaging ™“ technologijomis, leidžiančiais nukreipti žuvis ir ieškoti žuvų laikymo struktūros naudojant tą patį keitiklį.

Lowrance TotalScan 2.png
LowranceXsonic_edited.png

 Lowrance XSONIC™

Gaukite daugiau aprėpties savo valtyje naudodami unikalius „Airmar“ plačiašvytžius, aukšto dažnio „Chirp“ paruoštus jutiklius. Nuolat plati šviesa užtikrina dvigubą aprėptį ir puikius žuvų lankus ekrane, lygintinant su daugeliu aukšto dažnio, siauros šviesos jutiklių.

bottom of page